Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin!
Firma Adı:
Sitemizde kayıtlı firmalar arasında arama yapın!
Şehir:
Gideceğiniz şehrin hava durumu tahminlerini öğrenin!

Ardahan - Trabzon

Haritayı Göster
Bu sayfadaki bilgiler işinize yaradı mı?
Görüşünüz bizim için önemlidir; siteyi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Ardahan - Trabzon şehirleri arasında hizmet veren otobüs firmaları

Yeşil Artvin Ekspres Bilgilerini Gör

Trabzon şehrinin hava durumu tahminleri

( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- )
° / ° ° / ° ° / ° ° / ° ° / °

Ardahan - Trabzon şehirlerinin bölgelerine ait yol durumları

Ardahan
Oltu-Göle yolunun 34.km.sinde bulunan Kışlaboğazı Köprüsü ve muhtelif km.lerdeki köprü yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Oltu-Göle yolunun 22-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tortum-Oltu yolunun 0-48.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tortum-Oltu yolunun 3-14.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tuzluca-Iğdır yolunun 19.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Iğdır-Aralık-Dilucu Sınır Kapısı yolunun 70-84.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aşkale-Kuzey çevre yolunun 7-14.km.leri arasındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Nenehatun Kavşağı-Pasinler yolunun 6-9.km.leri arasındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Köprüköy-Horasan (Erzurum-Ağrı) il Sn. yolunun 45. km.sinde meydana gelen sel nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
Horasan-(Erzurum-Ağrı)İl Sn. yolunun 28.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Erzurum-Ağrı)İl.Sn.-Eleşkirt yolunun 5-6.km.leri arasındaki sel tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ağrı-Taşlıçay yolunun 5-23.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ağrı-Taşlıçay-Doğubeyazıt yolunun 33-39.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tortum Ayr.-Narman yolunun 37-39.km.leri arasında bulunan şehiçi geçişindeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Karayazı-Göksu yolunun 0-25.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Hınıs-Karaçoban-Karaköprü bağlantı yolunun 18-21.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Erzurum-Çat Ayr.-Konaklı Kayak Merkezi yolunun 0-8.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tortum Ayr.-Serdarlı yolunun 0-22.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tortum Ayr.-Serdarlı yolunun 12.km.sindeki Aşağıkatıklı Köprüsünün yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Karayazı-Elmalıdere-(Erzurum-Ağrı) İl Sn. yolunun 36.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Selim-Göle yolunun 22-35.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Göle-Selim yolunun 0-7.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Pazaryolu Ayr.-Erzurum yolunun 15-29.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Pazaryolu Ayr.-Erzurum yolunun 41-43.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Uzundere-Erzurum yolunun 30.km.sindeki menfez yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Erzurum-Çat yolunun 22-81.km.leri arasındaki Bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ardahan-Göle yolunun 0-42.km.leri arasında meydana gelen sel tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Narman-Köprüköy yolunun 31-36.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Pasinler-Horasan)Ayr. Hacıömer-Hınıs yolunun 26.km.sindeki sel tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
Ardahan-Susuz-Kars yolunun 3-85.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kars-Susuz-Ardahan yolunun 25-27.km.leri arasındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ağrı-Hamur-Tutak-Patnos yolunun 53-79.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Iğdır-Ağrı il sn.Doğubeyazıt yolunun 0-23.km.leri arasındaki Bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Trabzon
Artvin-Şavşat yolunun Berta mevkiinde Baraj inşaatı nedeniyle 08:00-17:30 saatleri arasında ulaşım aralıklarla sağlanmaktadır.
Yağlıdere-Alucra il yolu Yağlıdere şehir geçişindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle 13-14.km.ler arası tek şeritten kontrollü, 14-15.km.ler arasında ise ulaşım Yağlıdere şehir geçişinden sağlanmaktadır.
Yağlıdere-Alucra yolunun 17.km.sinde meydana gelen dere tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Çayeli-Büyükköy-Güneysu yolunun 13-22.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Yomra-Özdil-Yağmurdere yolunun 0-18.km.leri arasında sel hasarlarının giderilmesi çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Araklı-Çankaya yolunun 32.km.sindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Of-Hayrat-Kıyıcık yolunun 4-16.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Sürmene-Beşköy)Ayr.-Ormanseven yolunun 0-6.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Sürmene-Köprübaşı)Ayr.-Ormanseven yolunun 2-3. km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Sürmene-Beşköy)Ayr.-Ormanseven yolunun 0-7.km.leri arasında sel tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Sürmene-Köprübaşı)Ayr.-Ormanseven yolunun 0-1.km.leri arasında meydana gelen sel ve dere tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ortahisar-Kireçhane yolunun 2-3.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolu olarak Orta Mahalle yolu üzerinden sağlanmaktadır.
Şalpazarı-Sisdağı yolunun 0-18.km.leri arasında meydana gelen sel hasarı nedeniyle ulaşım 0-9.km.leri arasında tek şeritten kontrollü, 9-18.km.leri arasında ise servis yolundan sağlanmaktadır.
Akçaabat-Düzköy yolunun 22.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Giresun-Tirebolu)Ayr.-Dereli-Şebinkarahisar yolunun 5-26.km.leri arasında yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Tirebolu-Doğankent yolunun 37-38.km.leri arasındaki dere tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Doğankent-Kürtün yolunun 2.km.sindeki Üçtaş Köyü Mevkiinde meydana gelen dere tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Doğankent-Torul yolunun 14.km.sinde sanat yapıları yapımı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Of-Çaykara-Bayburt yolunun 0-14.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
İkizdere-İspir yolunun 20-21.km.leri arasında (Ovit Dağı Mevkii) bulunan T1 Çığ Tünelindeki aydınlatma çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Artvin-Erzurum yolunun 30.km.sinde meydana gelen sel tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Artvin-Erzurum yolunun 10.km.sinde (Berta-1 Köprüsü) meydana gelen sel tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Karayolu bilgileri www.kgm.gov.tr adresinden alınmaktadır. Doğabilecek problemlerden hangifirma.net sorumlu değildir.

Ardahan Şehrinden Gidilebilecek Diğer Şehirler

Afyon, Ankara, Bingöl, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak, İstanbul,

nedir?

Bir şehirden başka şehire hangi otobüs firmalarının gideceğini öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin.

neler var?

Şehirlerin hava ve yol durumu bilgileri, otobüs firmaları hakkındaki yorumlar, eleştiriler, kullanıcıların firmalara vermiş oldukları puanlar, Google haritaları ile entegre güzergah bilgileri ve güzergah hakkındaki yorumlar, şehir sayfaları ve şehire bağlı otogarlar...

reklam

www.hangifirma.net sitesine reklam vererek firmanızın tanıtımını daha iyi ve daha çok kullanıcıya ulaşarak yapabilirsiniz. Reklam vermek için tıklayınız.

HangiFirma.net Adres.com tarafından satın alınmıştır.
BerilTech