Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin!
Firma Adı:
Sitemizde kayıtlı firmalar arasında arama yapın!
Şehir:
Gideceğiniz şehrin hava durumu tahminlerini öğrenin!

Aydın - Yalova

Haritayı Göster
Bu sayfadaki bilgiler işinize yaradı mı?
Görüşünüz bizim için önemlidir; siteyi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Aydın - Yalova şehirleri arasında hizmet veren otobüs firmaları

Kamil Koç Bilgilerini Gör

Yalova şehrinin hava durumu tahminleri

( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- )
° / ° ° / ° ° / ° ° / ° ° / °

Aydın - Yalova şehirlerinin bölgelerine ait yol durumları

Aydın
Nazilli-Bozdoğan-Kavaklıdere yolunun 29-30.km.leri arasında Bozdoğan Geçişinde güzergah değişikliği nedeniyle ulaşım şehir geçişinden sağlanmaktadır.
Aydın-Çine Ayr.-Karpuzlu yolunun 0-25.km.leri arasındaki yol yapım ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Söke-Koçarlı yolunun 35-41.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çameli-Fethiye yolunun 31-32, 48-52 ve 64-65.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Cevizli Köy yolundan sağlanmaktadır.
Kırkağaç-Akhisar yolunun 22.km.sinde bulunan Medar Köprüsündeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kınık-Soma-Kırkağaç yolunun 0-17.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kırkağaç-Akhisar yolunun 6-10.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çeşme-İzmir yolunun 35-39.km.leri arasında sürdürülen asfalt çalışmaları nedeniyle Urla-Çeşme istikameti trafiğe kapatılmış olup, ulaşım karşı yoldan çift yönlü olarak sağlanmaktadır.
İzmir-Turgutlu yolunun 33-45.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Turgutlu-Salihli yolunun 31-32.km.leri arasındaki (Matdere Mevkii) altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Turgutlu-Salihli yolunun Mersindere Köyü Mevkiindeki altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Kula-Selendi yolunun 47-64.km.lerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Salihli-Uşak yolunun 33-37.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Uşak-İzmir yolunun 0-39.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Uşak-Banaz-Afyonkarahisar yolunun 21-29.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Nazilli-Denizli yolunun 39-46.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Nazilli-Denizli yolunun 43-47.km.leri arasında asfatlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Denizli-Serinhisar yolunun 0-2.km.leri arasında asfatlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Denizli-Çardak yolunun 12-16 ve 50-53.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Milas-Bodrum yolunun Turgutreis-Ortakent arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bodrum-Milas yolunun 4.km.sindeki (Torba kavşağı) köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Bodrum-Milas yolunun 17.km.sinde yolda meydana gelen hasar nedeniyle yolun bir şeridi trafiğe kapatılmış olup, ulaşım geliş yönünde tek şeritten sağlanmaktadır.
Milas-Yatağan yolunun 0-36.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Güllük yol Ayrımı-Milas-Yatağan yolunun 0-14.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Muğla-Kale yolunun 54.km.sindeki Camidere Köprüsünün yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Muğla-Denizli).İl sn.-Kale-Tavas yolunun 15-18, 38-44 ve 50-60.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bergama-Kozak yolunun 20.km.sindeki (Yukarıbey Mevkii) sanat yapısı yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
(Bergama-Soma)Ayr.-İvrindi yolunun 20.km.sinde yol gövdesinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
(Bergama-Soma)ayr.-İvrindi yolunun 15-26.arasındaki heyelan temizleme çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Yortanlı Barajı kenarındaki eski yoldan sağlanmaktadır.
Kemalpaşa-Torbalı yolunun 4-31.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle 20 Ağustos 2010 - 18 Eylül 2010 tarihleri arasında yol ulaşıma kapalıdır.
Seferihisar-Kuşadası yolunun 22-32.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Marmaris-Gökova yolunun 20-21.km.leri arasındaki (Gökçe Çıkışı Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 13:00-15:00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılacaktır.
Köyceğiz-Ortaca yolunun 10-12.km.leri arasındaki (Kocabel Rampaları) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Gökova Kavşağı-Dalaman yolunun 32-54.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Muğla-Köyceğiz yolunun 30-32.km.leri arasındaki altyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Kavaklıdere-Göktepe yolunun 13-14.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle ulaşım Çamlıbel Kasabası içinden sağlanmaktadır.
Milas-Ören yolunun 17-24.km.leri arasında Milas İstasyonu Mevkiinde aşırı yağışlar nedeniyle yolun bir şeridi trafiğe kapalı olup ulaşım diğer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Karaburun-İzmir yolunun 10-33.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kuşadası-Söke yolunun 17-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 56-57.km.leri arasında sürdürülen bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılıp, ulaşım yolun diğer kısmından iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 9-14.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım yolun diğer kısmından iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 57-61.km.leri (Bafa Gölü) arasında sürdürülen patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 13:00-17:00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 9-12. ve 50-62.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Söke-Milas yolunun 25.km.sinde Derince, 27.km.sinde Kandakçay ve 37.km.sinde Sarıçay Köprülerindeki bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 14-17.km.leri arasındaki (Karacabel Tüneli Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 13:00-17:00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılacaktır.
Edremit-Ayvalık yolunun 0-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aliağa- İzmir yolunun 12-15.km.leri arasındaki Hacıömerli mevkiinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
İzmir-Aliağa-Yenişakran yolunun 7-15.ve 40-42.km.leri arasında sürdürülen yol yapım ve üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ortaklar-Aydın yolunun 20-21.km.leri arasındaki (Erbeyli Köyü) kavşak çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aydın-Muğla yolunun 45-58.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aydın-Çine yolunun 20-25.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Aydın-Muğla yolunun 45-60.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları esnasında zaman zaman patlatma yapılacağından trafik kontrollü olarak verilecektir.
Muğla-Yatağan yolunun 10-12.km.leri arasındaki Yatağan Kavşağı ile Bozarmut Beldesi arasında kavşak, yol yapım ve üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Akhisar-Balıkesir yolunun 7-11 ve 20-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Balıkesir-İzmir yolu Gelenbe-Akhisar kesiminin 2-5.km.leri arasında yol üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Manisa-Akhisar yolunun 31-34.km.leri arasında asfaltlama ve kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım yolun diğer kısmından çift yönlü olarak sağlanmaktadır.
İzmir-Manisa yolunun 0-11.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Borlu-Salihli yolunun 8.km.sinde bulunan Köprübaşı şehir geçişindeki Köprübaşı köprüsünün yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Salihli-Köprübaşı yolunun 0-7.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Salihli-Alaşehir yolunun 22-32.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Sarıgöl-Denizli yolunun 0-35.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Denizli-Serinhisar yolunun 27-34.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çivril-Denizli yolunun 45-49.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Banaz-Hocalar yolunun 0-24.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Yalova
Bilecik-Söğüt-Eskişehir yolunun 26-32.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
İznik-Mekece yolunun 2-10.km.lerindeki yol yapım asfalt çalışmaları nedeniyle ulaşım,Arapuçlu yolundan sağlanmaktadır.
Turanköy-Yenişehir yolunun 25-28.Km.leri arasında sürdürülen yol yapım ve asfalt çalışmaları nedeniyle trafik işaret ve işaretçilerine dikkat edilmesi gerekmektedir.
İznik-Elbeyli yolunun 0-5.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Lapseki-Biga yolunun 32-34.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Bandırma-Karacabey yolunun 51-57.km.leri arasındaki menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Karacabey-Bursa yolunun 20-25.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Bursa-Karacabey yönünden iki yönlü olarak verilmektedir.
Karacabey-Bursa yolunun 35-38.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Bursa-Karacabey istikametinden sol şeritten sağlanmaktadır.
Karacabey-Bursa yolunun 10-19.km.leri arasında asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Bandırma-Karacabey yolunun 15-16.km.leri arasında köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 72-76.km.lerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Bozüyük-İnegöl istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Bursa-İnegöl yolunun 39-47.Km.leri arasında sürdürülen yapım , bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle İnegöl-Bursa istikameti trafiğe kapatıldığından ulaşım Bursa-İnegöl istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Bursa-İnegöl yolunun 26-30.km.leri arasında asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır.
İnegöl-Bozüyük yolunun Bozüyük istikameti sağ taşıma yolu 3-14.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle kapatılarak, ulaşım sol taşıma yolundan gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır.
İnegöl-Bozüyük yolunun 23-24.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir yolunun 48.sindeki kavşak yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
İnegöl-Bozüyük yolunun 35-54.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
İnegöl-Bozüyük yolunun 14-22.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle İnegöl-Bozüyük istikameti trafiğe kapatılmış olup, ulaşım karşı yönden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Kütahya yolunun 31-49.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten iki yönlü olarak sağlanacaktır.
Balıkesir-Edremit yolunun 20-21 km.leri arasında kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Dursunbey-Harmancık yolunun 48-65.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Sındırgı-Simav yolunun 15-16.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle ulaşım aralıklarla kesilerek kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Sındırgı-Simav yolunun 64-66.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
(Balıkesir-Kütahya) İl sınırı - Simav yolunun 13-17.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle işaret ve işaretçilere dikkat edilmesi gerekmektedir.
Simav-Uşak yolunun 48-52.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çavdarhisar-Gediz yolunun 12-15.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işretçilere dikkat etmesi gerekmektedir.
Kütahya-Çavdarhisar yolunun 41-43.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Emel-Çavdarhisar yolunun 3-4.km.leri arasında Sanat Yapısı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çanakkale-Ezine yolunun 18-20.km.leri arasındaki (İntepe mevkiindeki) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden çift yönlü olarak sağlanmaktadır.
Balıkesir-Akhisar yolunun 31-33.km.lerinde altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Karacabey-Mustafa Kemal Paşa yolunun üstyapı ve asflatlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Yalova-Orhangazi yolunun 36-40. km.leri arasnda sürdürülen B.S.K.yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik işaret ve işaretçilerine dikkat edilmesi gerekmektedir.
Yalova-Bursa yolunun 24.km.sindeki alt geçit ve kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Karamürsel-İznik yolunun 4.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Tavşanlı-Emet yolunun 0-3.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Mekece-Bozüyük yolunun 36-42.km.leri arasındaki köprü bakım-onarım ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Mekece-Bozüyük yolunun 84-86.km.leri arasındaki köprü Genleşme Derzi ve üstyapı çalışmaları nedeniyle 16.08.2010-04.09.2010 tarihleri arasında sol taşıma yolu trafiğe kapatılarak ulaşım sağ taşıma yolundan iki yönlü olarak sağlanacaktır.
Mekece-Bozüyük yolunun 74-78.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle 23.08.2010-05.09.2010 tarihleri arasında ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Mekece-Bozüyük yolunun 0-5.km.leri arasındaki asfalt ve üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bilecik-Bozüyük yolunun 23-24.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Mekece-Bozüyük yolunun 13-19.km.leri arasında asfalt bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bilecik-Bozüyük yolunun 58-61.km.leri arasındaki asfalt bakım ve üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Mekece-Bozüyük yolunun 52-55.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Mekece-Bozüyük yolunun 41-42.km.leri arasında bulunan Karasu19 Köprüsü üzerinde Buz Önleme Sistemi yapılması nedeniyle sağ taşıma yolu trafiğe kapalı olup, ulaşım diğer şeritten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Mekece-Bozüyük yolunun 65-68.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Mekece-Bozüyük yolunun 72-76.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle 24 Ağustos 2010 - 08 Eylül 2010 tarihleri arasında ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
Bozüyük-İnönü yolunun 0-1.km.leri arasındaki kavşak yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kütahya-Bozüyük yolunun 2-12.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Yalova-Çınarcık yolunun 29-33. km.leri arasnda sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik işaret ve işaretçilerine dikkat edilmesi gerekmektedir.
Karayolu bilgileri www.kgm.gov.tr adresinden alınmaktadır. Doğabilecek problemlerden hangifirma.net sorumlu değildir.

nedir?

Bir şehirden başka şehire hangi otobüs firmalarının gideceğini öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin.

neler var?

Şehirlerin hava ve yol durumu bilgileri, otobüs firmaları hakkındaki yorumlar, eleştiriler, kullanıcıların firmalara vermiş oldukları puanlar, Google haritaları ile entegre güzergah bilgileri ve güzergah hakkındaki yorumlar, şehir sayfaları ve şehire bağlı otogarlar...

reklam

www.hangifirma.net sitesine reklam vererek firmanızın tanıtımını daha iyi ve daha çok kullanıcıya ulaşarak yapabilirsiniz. Reklam vermek için tıklayınız.

HangiFirma.net Adres.com tarafından satın alınmıştır.
BerilTech