Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin!
Firma Adı:
Sitemizde kayıtlı firmalar arasında arama yapın!
Şehir:
Gideceğiniz şehrin hava durumu tahminlerini öğrenin!

Erzurum - Van

Haritayı Göster
Bu sayfadaki bilgiler işinize yaradı mı?
Görüşünüz bizim için önemlidir; siteyi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Erzurum - Van şehirleri arasında hizmet veren otobüs firmaları

Van Gölü Turizm Bilgilerini Gör

Van şehrinin hava durumu tahminleri

( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- )
° / ° ° / ° ° / ° ° / ° ° / °

Erzurum - Van şehirlerinin bölgelerine ait yol durumları

Erzurum
Oltu-Göle yolunun 34.km.sinde bulunan Kışlaboğazı Köprüsü ve muhtelif km.lerdeki köprü yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Oltu-Göle yolunun 22-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tortum-Oltu yolunun 0-48.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tortum-Oltu yolunun 3-14.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tuzluca-Iğdır yolunun 19.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Iğdır-Aralık-Dilucu Sınır Kapısı yolunun 70-84.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aşkale-Kuzey çevre yolunun 7-14.km.leri arasındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Nenehatun Kavşağı-Pasinler yolunun 6-9.km.leri arasındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Köprüköy-Horasan (Erzurum-Ağrı) il Sn. yolunun 45. km.sinde meydana gelen sel nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
Horasan-(Erzurum-Ağrı)İl Sn. yolunun 28.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Erzurum-Ağrı)İl.Sn.-Eleşkirt yolunun 5-6.km.leri arasındaki sel tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ağrı-Taşlıçay yolunun 5-23.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ağrı-Taşlıçay-Doğubeyazıt yolunun 33-39.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tortum Ayr.-Narman yolunun 37-39.km.leri arasında bulunan şehiçi geçişindeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Karayazı-Göksu yolunun 0-25.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Hınıs-Karaçoban-Karaköprü bağlantı yolunun 18-21.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Erzurum-Çat Ayr.-Konaklı Kayak Merkezi yolunun 0-8.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tortum Ayr.-Serdarlı yolunun 0-22.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Tortum Ayr.-Serdarlı yolunun 12.km.sindeki Aşağıkatıklı Köprüsünün yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Karayazı-Elmalıdere-(Erzurum-Ağrı) İl Sn. yolunun 36.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Selim-Göle yolunun 22-35.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Göle-Selim yolunun 0-7.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Pazaryolu Ayr.-Erzurum yolunun 15-29.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Pazaryolu Ayr.-Erzurum yolunun 41-43.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Uzundere-Erzurum yolunun 30.km.sindeki menfez yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Erzurum-Çat yolunun 22-81.km.leri arasındaki Bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ardahan-Göle yolunun 0-42.km.leri arasında meydana gelen sel tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Narman-Köprüköy yolunun 31-36.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Pasinler-Horasan)Ayr. Hacıömer-Hınıs yolunun 26.km.sindeki sel tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
Ardahan-Susuz-Kars yolunun 3-85.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kars-Susuz-Ardahan yolunun 25-27.km.leri arasındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ağrı-Hamur-Tutak-Patnos yolunun 53-79.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Iğdır-Ağrı il sn.Doğubeyazıt yolunun 0-23.km.leri arasındaki Bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Van
Gürpınar-Güzelsu yolunun 40-55.km.leri arasındaki sel tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
Karayolu bilgileri www.kgm.gov.tr adresinden alınmaktadır. Doğabilecek problemlerden hangifirma.net sorumlu değildir.

nedir?

Bir şehirden başka şehire hangi otobüs firmalarının gideceğini öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin.

neler var?

Şehirlerin hava ve yol durumu bilgileri, otobüs firmaları hakkındaki yorumlar, eleştiriler, kullanıcıların firmalara vermiş oldukları puanlar, Google haritaları ile entegre güzergah bilgileri ve güzergah hakkındaki yorumlar, şehir sayfaları ve şehire bağlı otogarlar...

reklam

www.hangifirma.net sitesine reklam vererek firmanızın tanıtımını daha iyi ve daha çok kullanıcıya ulaşarak yapabilirsiniz. Reklam vermek için tıklayınız.

HangiFirma.net Adres.com tarafından satın alınmıştır.
BerilTech