Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin!
Firma Adı:
Sitemizde kayıtlı firmalar arasında arama yapın!
Şehir:
Gideceğiniz şehrin hava durumu tahminlerini öğrenin!

İstanbul - Ankara

Haritayı Göster
Bu sayfadaki bilgiler işinize yaradı mı?
Görüşünüz bizim için önemlidir; siteyi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Ankara şehrinin hava durumu tahminleri

( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- )
° / ° ° / ° ° / ° ° / ° ° / °

İstanbul - Ankara şehirlerinin bölgelerine ait yol durumları

İstanbul
Hasdal-Kemerburgaz-Tayakadın yolunun 16-29.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir .
Kurtköy-Ömerli Şile Yolunun 28-54.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Edirne-Babaeski-Lüleburgaz yolunun 7-77.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Lüleburgaz-Çorlu yolunun 30-36.km.leri arasındaki yol yapım çalısmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Gebze-İzmit yolunun 18-42.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Sakarya-Hendek-Gümüşova yolunun 35-47.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir..
Tekirdağ çevre yolunun 59-65.km.leri arasında sürdürülen yol ve kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Tekirdağ-Kınalı ayrım yolunun 33-37.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır.
Kocaeli-Yalova yolunun 0.13.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Geyve-Taraklı yolunun 8-17. km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Havsa-Uzunköprü yolunun 0-33.km.leri arasındaki yol ve köprü yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Havsa-Uzunköprü yolunun 32-33.km.leri arasında Demirtaş DDY Altgeçit Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Uzunköprü -Keşan yolunun 20-30. km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bulgaristan Sınırı-Kırklareli yolunun 15-41.km.lerindeki muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kırklareli-Babaeski yolunun 27-34. km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Gölcük-Yalova yolunun 0-5.km.leri (Altınova geçişi) arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Karasu -Adapazarı Yolunun 0-7.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Adapazarı-Pamukova-Bilecik yolunun 5-39.km.leri arasındaki kavşak yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ankara
Ankara Çevre Otoyolunun Karataş Köprüsü-Gölbaşı Kavşağı istikameti üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım Gölbaşı Kavşağı-Cebeci Kavşağı yönünde karşılıklı olarak verilmektedir.
Ankara Çevre Otoyolunun Karataş Köprüsü-Cebeci Kavşağı arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım Cebeci Kavşağı-Konya Kavşağı yönünde iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Gümüşova-Gerede Otoyolunun Bolu Doğu-Bolu Batı kesimleri arasında üst yapı çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım İstanbul-Ankara istikametinde iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Anadolu Otoyolunun Yeniçağa-Çaydurt Kavşakları arasında sürdürülen Termoplastik Yol Çizgi çalışmaları nedeniyle 11.08.2010-31.08.2010 tarihleri arasında Ankara-İstanbul ve İstanbul-Ankara istikametlerinde ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
Gümüşova-Gerede Otoyolunun Yeniçağa-Bolu Doğu Kavşakları arasında üst yapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ankara-Gerede Otoyolunun Buğralar Köprüsü Mevkii Ankara istikametinde asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Melenağzı-Akçakoca-Alaplı yolunun 9.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Akçakoca-Alaplı yolunun 23-33.km.leri arasında yol yapım ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Alaplı-Ereğli yolunun yolunun 15-22.km.leri arasında yol yapım ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Esenboğa Havaalanı Ayr.-Çubuk-Şabanözü yolunun 31-43.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Beypazarı-Güdül yolunun 31.km.sinde menfez yapımı nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Güdül-Ayaş yolunun 17.km.sindeki köy yolu bağlantısından sağlanacaktır.
Düzce-Bolu yolunun 30-31.km.leri arası Üçköprü Köyü Mevkiinde Düzce Çevre Yolu D-100 Karayolu Bağlantısında Köprülü Kavşak çalışması nedeniyle iki şerit kapatılarak ulaşım tek şeritten verilmektedir.
Ankara-İstanbul Devlet yolunun Gümüşova-Düzce kesimi 0-17.km.leri arasındaki yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ankara-İstanbul Devlet yolunun Gümüşova-Düzce kesimi 11.km.sinde Düzce Otoyol girişi Köprülü Kavşak yapım çalışması nedeni ile Otoyola giriş çıkışlar Gölyaka İl yolu bağlantısından sağlanmaktadır.
Ankara-İstanbul Devlet yolunun Gümüşova-Düzce kesiminin 22.km.sindeki Kalıcı Konutlar-Kervan Köprülü Kavşağı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bolu-Düzce yolunun 33-35.km.leri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Gerede-Çerkeş-Kurşunlu yolunun muhtelif kesimlerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ankara-İstanbul Devlet yolunun Çaydurt-Yeniçağa kesiminin muhtelif km.lerindeki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Gerede-Çerkeş yolunun 88-90.km.leri arasında alt geçit çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Nallıhan-Beypazarı yolunun 19-30.km.leri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Beypazarı-Ayaş yolunun 4-27.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım yer yer servis yolundan sağlanmaktadır.
Beypazarı-Ayaş-Ankara yolunun 3-26.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Ankara-Ayaş yolunun 16-25.km.leri arasındaki bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ankara-Çankırı yolunun 51.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ankara-Çankırı yolunun 27-60.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ankara-Çankırı yolunun 47-54.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan sağlanacaktır.
Bolu-Kıbrıscık yolunun 2-5.km.leri (Bolu-Karacasu) arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çerkeş-Kızılcahamam yolunun 0-21.km.leri arasındaki asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle ulaşım belirtilen km.lerde tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 29.km.sindeki (Eskişehir çıkışı) kavşak inşaatı nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 26-28.km.leri arasında (Eskişehir geçişi-Kütahya çıkışı) sürdürülen Kartal Köprülü Kavşağındaki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 24.km.sinde sürdürülen (Eskişehir geçişi) Muttalip Kavşağı altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 16.km.sindeki Tepebaşı Köprülü Kavşağının yapımı nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 19-24.km.leri arasında alt geçit ve asfalt yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım karşı şeritten gidiş-geliş ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 20-40.km.leri arasındaki köprü, kavşak ve yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ankara-Kırıkkale yolunun 25-38.km.leri arasında asfalt çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ankara-Kırıkkale yolunun 22.km.sinde Elmadağ İlçe girişindeki Kemalpaşa alt geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Ankara-Kırıkkale İl Sn.) Yozgat yolunun 0-33.km.leri arasındaki hemzemin kavşak, bölünmüş yol ve viyadük yapımı çalışmaları esnasında belirli aralıklarla patlatma yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Ankara-Kırıkkale İl Sn.)-Yozgat yolunun 31-66.km.leri arasındaki yol yapım ve hemzemin kavşak çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Ankara-Kırıkkale il sınırı)-(Kırıkkale- Yozgat il sınırı) yolunun Kırıkkale- Balışeyh kesimi 34-38.Km.leri arasında sürdürülen yol yapım ve asfalt çalışmaları nedeniyle Kırıkkale-Samsun istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım yolun diğer istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Kırıkkale-Yozgat yolunun 0-3.km.leri arasında asfalt çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Kırıkkale-Yozgat yolunun 17-30.km.leri arasında asfalt çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Ankara-Kırıkkale)Sn.-Yozgat yolunun 51-66.km.leri (İzzettin Köyü ile Çerikli Köprülü Kavşağı) arasında asfalt çalışmaları ve hemzemin kavşaklarının yapımı nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Eskişehir-Kütahya yolunun 11-18.km.lerindeki asfaltlama çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım karşı yönden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Afyon-Eskişehir)İl Sn.-Sivrihisar yolunun 0-31.km.leri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım karşı yönden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Polatlı-Haymana yolunun 0-22.km.leri arasında yol yapım çalışmalarının bulunduğu kesimlerde ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Gölbaşı-Kulu Ayr.-Bala)-Kırşehir yolunun 14.km.sindeki Buğlecik Köprüsündeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
(Gölbaşı-Kulu Ayr.)-Bala-Kırşehir yolunun 10-13 ve 80-86.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
Karakeçili-Kaman yolunun 0-22.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Eskişehir-Sarıcakaya-Nallıhan yolunun 12-31 ve 45-51.km.leri arasında asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Eskişehir-Alpu-Mihaliççık yolunun 5-10.km.leri arasındaki asfalt sathi kaplama onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Çifteler-Han yolunun 10-15.km.leri ve 41-52.km.leri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Düzce-Akçakoca-Karadeniz Ereğli yolunun 8-14.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Yeniçağa-Mengen yolunun 0-29.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Mengen-Yeniçağa yolunun 27-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Yeniçağa-Mengen yolunun 9-17.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Gerede-Kızılcahamam yolunun Akyarma mevkii İstanbul-Ankara istikametinde asfalt yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Kızılcahamam-Çeltikçi)Ayr.-Ankara yolunun 0-5.km.leri (Kargasekmez Mevkii)arasında asfalt çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Ankara-Bala)Ayr.-Konya-Aksaray (Kulu Kavşağı) yolunun 3-12.km.leri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım karşı yönden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Ankara-Kırıkkale)İl Sn.-Kalecik yolunun 0-9.km.leri arasında sürdürülen bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ankara-Kalecik Ayr.-Çankırı yolunun 0-20.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Ankara-Çankırı)Ayr. (Ankara-Kırıkkale)İl Sn.-Kalecik yolunun 0-22.km.leri arasında sürdürülen bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Karayolu bilgileri www.kgm.gov.tr adresinden alınmaktadır. Doğabilecek problemlerden hangifirma.net sorumlu değildir.

nedir?

Bir şehirden başka şehire hangi otobüs firmalarının gideceğini öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin.

neler var?

Şehirlerin hava ve yol durumu bilgileri, otobüs firmaları hakkındaki yorumlar, eleştiriler, kullanıcıların firmalara vermiş oldukları puanlar, Google haritaları ile entegre güzergah bilgileri ve güzergah hakkındaki yorumlar, şehir sayfaları ve şehire bağlı otogarlar...

reklam

www.hangifirma.net sitesine reklam vererek firmanızın tanıtımını daha iyi ve daha çok kullanıcıya ulaşarak yapabilirsiniz. Reklam vermek için tıklayınız.

HangiFirma.net Adres.com tarafından satın alınmıştır.
BerilTech