Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin!
Firma Adı:
Sitemizde kayıtlı firmalar arasında arama yapın!
Şehir:
Gideceğiniz şehrin hava durumu tahminlerini öğrenin!

İzmir - Konya

Haritayı Göster
Bu sayfadaki bilgiler işinize yaradı mı?
Görüşünüz bizim için önemlidir; siteyi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Konya şehrinin hava durumu tahminleri

( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- )
° / ° ° / ° ° / ° ° / ° ° / °

İzmir - Konya şehirlerinin bölgelerine ait yol durumları

İzmir
Nazilli-Bozdoğan-Kavaklıdere yolunun 29-30.km.leri arasında Bozdoğan Geçişinde güzergah değişikliği nedeniyle ulaşım şehir geçişinden sağlanmaktadır.
Aydın-Çine Ayr.-Karpuzlu yolunun 0-25.km.leri arasındaki yol yapım ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Söke-Koçarlı yolunun 35-41.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çameli-Fethiye yolunun 31-32, 48-52 ve 64-65.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Cevizli Köy yolundan sağlanmaktadır.
Kırkağaç-Akhisar yolunun 22.km.sinde bulunan Medar Köprüsündeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kınık-Soma-Kırkağaç yolunun 0-17.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kırkağaç-Akhisar yolunun 6-10.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çeşme-İzmir yolunun 35-39.km.leri arasında sürdürülen asfalt çalışmaları nedeniyle Urla-Çeşme istikameti trafiğe kapatılmış olup, ulaşım karşı yoldan çift yönlü olarak sağlanmaktadır.
İzmir-Turgutlu yolunun 33-45.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Turgutlu-Salihli yolunun 31-32.km.leri arasındaki (Matdere Mevkii) altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Turgutlu-Salihli yolunun Mersindere Köyü Mevkiindeki altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Kula-Selendi yolunun 47-64.km.lerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Salihli-Uşak yolunun 33-37.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Uşak-İzmir yolunun 0-39.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Uşak-Banaz-Afyonkarahisar yolunun 21-29.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Nazilli-Denizli yolunun 39-46.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Nazilli-Denizli yolunun 43-47.km.leri arasında asfatlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Denizli-Serinhisar yolunun 0-2.km.leri arasında asfatlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Denizli-Çardak yolunun 12-16 ve 50-53.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Milas-Bodrum yolunun Turgutreis-Ortakent arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bodrum-Milas yolunun 4.km.sindeki (Torba kavşağı) köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Bodrum-Milas yolunun 17.km.sinde yolda meydana gelen hasar nedeniyle yolun bir şeridi trafiğe kapatılmış olup, ulaşım geliş yönünde tek şeritten sağlanmaktadır.
Milas-Yatağan yolunun 0-36.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Güllük yol Ayrımı-Milas-Yatağan yolunun 0-14.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Muğla-Kale yolunun 54.km.sindeki Camidere Köprüsünün yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Muğla-Denizli).İl sn.-Kale-Tavas yolunun 15-18, 38-44 ve 50-60.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bergama-Kozak yolunun 20.km.sindeki (Yukarıbey Mevkii) sanat yapısı yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
(Bergama-Soma)Ayr.-İvrindi yolunun 20.km.sinde yol gövdesinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
(Bergama-Soma)ayr.-İvrindi yolunun 15-26.arasındaki heyelan temizleme çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Yortanlı Barajı kenarındaki eski yoldan sağlanmaktadır.
Kemalpaşa-Torbalı yolunun 4-31.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle 20 Ağustos 2010 - 18 Eylül 2010 tarihleri arasında yol ulaşıma kapalıdır.
Seferihisar-Kuşadası yolunun 22-32.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Marmaris-Gökova yolunun 20-21.km.leri arasındaki (Gökçe Çıkışı Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 13:00-15:00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılacaktır.
Köyceğiz-Ortaca yolunun 10-12.km.leri arasındaki (Kocabel Rampaları) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Gökova Kavşağı-Dalaman yolunun 32-54.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Muğla-Köyceğiz yolunun 30-32.km.leri arasındaki altyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Kavaklıdere-Göktepe yolunun 13-14.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle ulaşım Çamlıbel Kasabası içinden sağlanmaktadır.
Milas-Ören yolunun 17-24.km.leri arasında Milas İstasyonu Mevkiinde aşırı yağışlar nedeniyle yolun bir şeridi trafiğe kapalı olup ulaşım diğer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Karaburun-İzmir yolunun 10-33.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kuşadası-Söke yolunun 17-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 56-57.km.leri arasında sürdürülen bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılıp, ulaşım yolun diğer kısmından iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 9-14.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım yolun diğer kısmından iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 57-61.km.leri (Bafa Gölü) arasında sürdürülen patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 13:00-17:00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 9-12. ve 50-62.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Söke-Milas yolunun 25.km.sinde Derince, 27.km.sinde Kandakçay ve 37.km.sinde Sarıçay Köprülerindeki bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 14-17.km.leri arasındaki (Karacabel Tüneli Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 13:00-17:00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılacaktır.
Edremit-Ayvalık yolunun 0-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aliağa- İzmir yolunun 12-15.km.leri arasındaki Hacıömerli mevkiinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
İzmir-Aliağa-Yenişakran yolunun 7-15.ve 40-42.km.leri arasında sürdürülen yol yapım ve üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ortaklar-Aydın yolunun 20-21.km.leri arasındaki (Erbeyli Köyü) kavşak çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aydın-Muğla yolunun 45-58.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aydın-Çine yolunun 20-25.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Aydın-Muğla yolunun 45-60.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları esnasında zaman zaman patlatma yapılacağından trafik kontrollü olarak verilecektir.
Muğla-Yatağan yolunun 10-12.km.leri arasındaki Yatağan Kavşağı ile Bozarmut Beldesi arasında kavşak, yol yapım ve üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Akhisar-Balıkesir yolunun 7-11 ve 20-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Balıkesir-İzmir yolu Gelenbe-Akhisar kesiminin 2-5.km.leri arasında yol üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Manisa-Akhisar yolunun 31-34.km.leri arasında asfaltlama ve kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım yolun diğer kısmından çift yönlü olarak sağlanmaktadır.
İzmir-Manisa yolunun 0-11.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Borlu-Salihli yolunun 8.km.sinde bulunan Köprübaşı şehir geçişindeki Köprübaşı köprüsünün yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Salihli-Köprübaşı yolunun 0-7.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Salihli-Alaşehir yolunun 22-32.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Sarıgöl-Denizli yolunun 0-35.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Denizli-Serinhisar yolunun 27-34.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çivril-Denizli yolunun 45-49.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Banaz-Hocalar yolunun 0-24.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Konya
(Ankara-Şereflikoçhisar)Ayr.-Ankara-Aksaray İl sn.yolunun 13-15.km.sinde Peçenek Barajı inşaatı nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Alanya-Adiller yolundaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kapatılarak bu yolu kullanacak sürücülerin alternatif olarak Alanya-Taşkent güzergahını kullanabileceklerdir.
Afyonkarahisar-Emirdağ yolunun 0-68.km.leri arasında muhtelif kesimlerdeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Emirdağ Ayr.-4.Bölge Sınırı yolunun 0-3.km.leri arasında muhtelif kesimlerdeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çay-Akşehir yolunun 0-46.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Afyonkarahisar-Konya)İl sn.-Akşehir-Argıthanı-Konya yolunun 0-40.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Akşehir-Konya yolunun 51-57.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Kadınhanı Çevre yolundan sağlanmaktadır.
Konya-Aksaray yolunun 10-51.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Konya-Aksaray) İl sn.-Aksaray yolunun 0-52.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Konya-Ankara yolunun 61.km.sinde bulunan DDY Köprüsünde sürdürülen Bakım ve Onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Konya-Karapınar yolunun 0-12.km.leri arasında muhtelif kesimlerindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Konya-Karapınar-Ereğli yolunun 101-146.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ereğli-Ulukışla yolunun 12-31.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Taşkent-Ermenek yolunun 7-8 ve 15.km.sindeki meydana gelen heyelan nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Konya-Seydişehir) Ayr.-Akören-Bozkır yolunun 6-18.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Hüyük-Konya yolunun 6-19.km.leri arasındaki (Doğancık Köyü-Çamlıca Beldesi) yol yapım çalışmaları nedeniyle yol ulaşıma kapalı olup, sürücülerin alternatif olarak Konya-Beyşehir-Hüyük güzergahını kullanmaları gerekmektedir.
Dumlupınar-Altıntaş yolunun 38-43.km.leri arasında muhtelif kesimlerdeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Afyon-Uşak)Ayr.-Kütahya yolunun 6-10.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Afyon-İzmir)Ayr.-Sandıklı yolunun 32-44.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Beyşehir-Derebucak yolunun 7-16 ve 28-31.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Polatlı-Yunak-Akşehir yolunun 60-74.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Ankara-Konya)İl Sınırı-Yunak yolunun 21-33.km.leri (Odabaşı Köyü Ayrımı-Çeltik İlçesi Ayrımı) arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle yol ulaşıma kapalı olup, sürücülerin alternatif olarak Yunak-Çeltik-Günyüzü-Sivrihisar-Polatlı güzergahını kullanmaları gerekmektedir.
Akşehir-Yalvaç yolunun 0-10.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Akşehir-Yalvaç Ayrım yolunda sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-12:00, 13:00-17:00, 18:00-22:00, 23:00-05:00 saatleri arasında yol ulaşıma kapalıdır.
Konya-Seydişehir yolunun 12-32 ve 56-70.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Konya-Seydişehir yolunun 48-88.km.leri arasındaki Karacaören Grubu Köprülerinin yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Belören-Hadim yolunun 29-38.km.leri arasındaki heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ermenek-Kazancı yolunun 6-19.km.leri arasındaki Ermenek Barajında su tutulması nedeniyle baraj suyu altında kalacağından bu kesimde ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
(Antalya-Karaman)il sn.Sarıveliler-(Taşkent-Ermenek D.Y.A.) yollarında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle 5 Temmuz 2010 gününden itibaren Civandere Köyü ile Taşkent-Alanya Ayr. arasında yol ulaşıma kapatılacaktır.Sürücülerin alternatif olarak Taşkent-Sarıveliler-Gevne-Alanya yolunu kullanmaları gerekmektedir.
Kulu Kavşağı-Cihanbeyli yolunun 0-61.km.leri arasında muhtelif kesimlerdeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Cihanbeyli-Altınekin Kavşağı yolunun 0-41.km.leri arasında muhtelif kesimlerdeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Altınekin Kavşağı-Konya yolunun 0-25.km.leri arasında muhtelif kesimlerdeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Konya-Karaman yolunun 5-27.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Karaman-Sertavul-Mut yolunun 17-34.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kulu Kavşağı Ayr.-Şereflikoçhisar yolunun 0-29.km.leri arasında muhtelif kesimlerdeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Şereflikoçhisar-Aksaray yolunun 0-46.km.leri arasında muhtelif kesimlerindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aksaray-Adana yolunun 0-27.km.leri arasında muhtelif kesimlerdeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Karayolu bilgileri www.kgm.gov.tr adresinden alınmaktadır. Doğabilecek problemlerden hangifirma.net sorumlu değildir.

nedir?

Bir şehirden başka şehire hangi otobüs firmalarının gideceğini öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin.

neler var?

Şehirlerin hava ve yol durumu bilgileri, otobüs firmaları hakkındaki yorumlar, eleştiriler, kullanıcıların firmalara vermiş oldukları puanlar, Google haritaları ile entegre güzergah bilgileri ve güzergah hakkındaki yorumlar, şehir sayfaları ve şehire bağlı otogarlar...

reklam

www.hangifirma.net sitesine reklam vererek firmanızın tanıtımını daha iyi ve daha çok kullanıcıya ulaşarak yapabilirsiniz. Reklam vermek için tıklayınız.

HangiFirma.net Adres.com tarafından satın alınmıştır.
BerilTech