Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin!
Firma Adı:
Sitemizde kayıtlı firmalar arasında arama yapın!
Şehir:
Gideceğiniz şehrin hava durumu tahminlerini öğrenin!

Manisa - Ankara

Haritayı Göster
Bu sayfadaki bilgiler işinize yaradı mı?
Görüşünüz bizim için önemlidir; siteyi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Manisa - Ankara şehirleri arasında hizmet veren otobüs firmaları

Alaşehir Sarıkız Turizm Bilgilerini Gör
Hakiki Koç Bilgilerini Gör
Anadolu Ulaşım Bilgilerini Gör

Ankara şehrinin hava durumu tahminleri

( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- ) ( -- )
° / ° ° / ° ° / ° ° / ° ° / °

Manisa - Ankara şehirlerinin bölgelerine ait yol durumları

Manisa
Nazilli-Bozdoğan-Kavaklıdere yolunun 29-30.km.leri arasında Bozdoğan Geçişinde güzergah değişikliği nedeniyle ulaşım şehir geçişinden sağlanmaktadır.
Aydın-Çine Ayr.-Karpuzlu yolunun 0-25.km.leri arasındaki yol yapım ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Söke-Koçarlı yolunun 35-41.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çameli-Fethiye yolunun 31-32, 48-52 ve 64-65.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Cevizli Köy yolundan sağlanmaktadır.
Kırkağaç-Akhisar yolunun 22.km.sinde bulunan Medar Köprüsündeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kınık-Soma-Kırkağaç yolunun 0-17.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kırkağaç-Akhisar yolunun 6-10.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çeşme-İzmir yolunun 35-39.km.leri arasında sürdürülen asfalt çalışmaları nedeniyle Urla-Çeşme istikameti trafiğe kapatılmış olup, ulaşım karşı yoldan çift yönlü olarak sağlanmaktadır.
İzmir-Turgutlu yolunun 33-45.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Turgutlu-Salihli yolunun 31-32.km.leri arasındaki (Matdere Mevkii) altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Turgutlu-Salihli yolunun Mersindere Köyü Mevkiindeki altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Kula-Selendi yolunun 47-64.km.lerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Salihli-Uşak yolunun 33-37.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Uşak-İzmir yolunun 0-39.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Uşak-Banaz-Afyonkarahisar yolunun 21-29.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Nazilli-Denizli yolunun 39-46.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Nazilli-Denizli yolunun 43-47.km.leri arasında asfatlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Denizli-Serinhisar yolunun 0-2.km.leri arasında asfatlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Denizli-Çardak yolunun 12-16 ve 50-53.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Milas-Bodrum yolunun Turgutreis-Ortakent arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bodrum-Milas yolunun 4.km.sindeki (Torba kavşağı) köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Bodrum-Milas yolunun 17.km.sinde yolda meydana gelen hasar nedeniyle yolun bir şeridi trafiğe kapatılmış olup, ulaşım geliş yönünde tek şeritten sağlanmaktadır.
Milas-Yatağan yolunun 0-36.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Güllük yol Ayrımı-Milas-Yatağan yolunun 0-14.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Muğla-Kale yolunun 54.km.sindeki Camidere Köprüsünün yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Muğla-Denizli).İl sn.-Kale-Tavas yolunun 15-18, 38-44 ve 50-60.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bergama-Kozak yolunun 20.km.sindeki (Yukarıbey Mevkii) sanat yapısı yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
(Bergama-Soma)Ayr.-İvrindi yolunun 20.km.sinde yol gövdesinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
(Bergama-Soma)ayr.-İvrindi yolunun 15-26.arasındaki heyelan temizleme çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Yortanlı Barajı kenarındaki eski yoldan sağlanmaktadır.
Kemalpaşa-Torbalı yolunun 4-31.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle 20 Ağustos 2010 - 18 Eylül 2010 tarihleri arasında yol ulaşıma kapalıdır.
Seferihisar-Kuşadası yolunun 22-32.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Marmaris-Gökova yolunun 20-21.km.leri arasındaki (Gökçe Çıkışı Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 13:00-15:00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılacaktır.
Köyceğiz-Ortaca yolunun 10-12.km.leri arasındaki (Kocabel Rampaları) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Gökova Kavşağı-Dalaman yolunun 32-54.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Muğla-Köyceğiz yolunun 30-32.km.leri arasındaki altyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Kavaklıdere-Göktepe yolunun 13-14.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle ulaşım Çamlıbel Kasabası içinden sağlanmaktadır.
Milas-Ören yolunun 17-24.km.leri arasında Milas İstasyonu Mevkiinde aşırı yağışlar nedeniyle yolun bir şeridi trafiğe kapalı olup ulaşım diğer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Karaburun-İzmir yolunun 10-33.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Kuşadası-Söke yolunun 17-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 56-57.km.leri arasında sürdürülen bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılıp, ulaşım yolun diğer kısmından iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 9-14.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım yolun diğer kısmından iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 57-61.km.leri (Bafa Gölü) arasında sürdürülen patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 13:00-17:00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 9-12. ve 50-62.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Söke-Milas yolunun 25.km.sinde Derince, 27.km.sinde Kandakçay ve 37.km.sinde Sarıçay Köprülerindeki bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ortaklar-Söke-Milas yolunun 14-17.km.leri arasındaki (Karacabel Tüneli Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 13:00-17:00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılacaktır.
Edremit-Ayvalık yolunun 0-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aliağa- İzmir yolunun 12-15.km.leri arasındaki Hacıömerli mevkiinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
İzmir-Aliağa-Yenişakran yolunun 7-15.ve 40-42.km.leri arasında sürdürülen yol yapım ve üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ortaklar-Aydın yolunun 20-21.km.leri arasındaki (Erbeyli Köyü) kavşak çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aydın-Muğla yolunun 45-58.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Aydın-Çine yolunun 20-25.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Aydın-Muğla yolunun 45-60.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları esnasında zaman zaman patlatma yapılacağından trafik kontrollü olarak verilecektir.
Muğla-Yatağan yolunun 10-12.km.leri arasındaki Yatağan Kavşağı ile Bozarmut Beldesi arasında kavşak, yol yapım ve üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Akhisar-Balıkesir yolunun 7-11 ve 20-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Balıkesir-İzmir yolu Gelenbe-Akhisar kesiminin 2-5.km.leri arasında yol üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Manisa-Akhisar yolunun 31-34.km.leri arasında asfaltlama ve kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım yolun diğer kısmından çift yönlü olarak sağlanmaktadır.
İzmir-Manisa yolunun 0-11.km.leri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Borlu-Salihli yolunun 8.km.sinde bulunan Köprübaşı şehir geçişindeki Köprübaşı köprüsünün yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Salihli-Köprübaşı yolunun 0-7.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Salihli-Alaşehir yolunun 22-32.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Sarıgöl-Denizli yolunun 0-35.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Denizli-Serinhisar yolunun 27-34.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çivril-Denizli yolunun 45-49.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Banaz-Hocalar yolunun 0-24.km.leri arasındaki yol genişletme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ankara
Ankara Çevre Otoyolunun Karataş Köprüsü-Gölbaşı Kavşağı istikameti üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım Gölbaşı Kavşağı-Cebeci Kavşağı yönünde karşılıklı olarak verilmektedir.
Ankara Çevre Otoyolunun Karataş Köprüsü-Cebeci Kavşağı arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım Cebeci Kavşağı-Konya Kavşağı yönünde iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Gümüşova-Gerede Otoyolunun Bolu Doğu-Bolu Batı kesimleri arasında üst yapı çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım İstanbul-Ankara istikametinde iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Anadolu Otoyolunun Yeniçağa-Çaydurt Kavşakları arasında sürdürülen Termoplastik Yol Çizgi çalışmaları nedeniyle 11.08.2010-31.08.2010 tarihleri arasında Ankara-İstanbul ve İstanbul-Ankara istikametlerinde ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
Gümüşova-Gerede Otoyolunun Yeniçağa-Bolu Doğu Kavşakları arasında üst yapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ankara-Gerede Otoyolunun Buğralar Köprüsü Mevkii Ankara istikametinde asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Melenağzı-Akçakoca-Alaplı yolunun 9.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Akçakoca-Alaplı yolunun 23-33.km.leri arasında yol yapım ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Alaplı-Ereğli yolunun yolunun 15-22.km.leri arasında yol yapım ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Esenboğa Havaalanı Ayr.-Çubuk-Şabanözü yolunun 31-43.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Beypazarı-Güdül yolunun 31.km.sinde menfez yapımı nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Güdül-Ayaş yolunun 17.km.sindeki köy yolu bağlantısından sağlanacaktır.
Düzce-Bolu yolunun 30-31.km.leri arası Üçköprü Köyü Mevkiinde Düzce Çevre Yolu D-100 Karayolu Bağlantısında Köprülü Kavşak çalışması nedeniyle iki şerit kapatılarak ulaşım tek şeritten verilmektedir.
Ankara-İstanbul Devlet yolunun Gümüşova-Düzce kesimi 0-17.km.leri arasındaki yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ankara-İstanbul Devlet yolunun Gümüşova-Düzce kesimi 11.km.sinde Düzce Otoyol girişi Köprülü Kavşak yapım çalışması nedeni ile Otoyola giriş çıkışlar Gölyaka İl yolu bağlantısından sağlanmaktadır.
Ankara-İstanbul Devlet yolunun Gümüşova-Düzce kesiminin 22.km.sindeki Kalıcı Konutlar-Kervan Köprülü Kavşağı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bolu-Düzce yolunun 33-35.km.leri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Gerede-Çerkeş-Kurşunlu yolunun muhtelif kesimlerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ankara-İstanbul Devlet yolunun Çaydurt-Yeniçağa kesiminin muhtelif km.lerindeki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Gerede-Çerkeş yolunun 88-90.km.leri arasında alt geçit çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Nallıhan-Beypazarı yolunun 19-30.km.leri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Beypazarı-Ayaş yolunun 4-27.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım yer yer servis yolundan sağlanmaktadır.
Beypazarı-Ayaş-Ankara yolunun 3-26.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Ankara-Ayaş yolunun 16-25.km.leri arasındaki bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ankara-Çankırı yolunun 51.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ankara-Çankırı yolunun 27-60.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Ankara-Çankırı yolunun 47-54.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan sağlanacaktır.
Bolu-Kıbrıscık yolunun 2-5.km.leri (Bolu-Karacasu) arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Çerkeş-Kızılcahamam yolunun 0-21.km.leri arasındaki asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle ulaşım belirtilen km.lerde tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 29.km.sindeki (Eskişehir çıkışı) kavşak inşaatı nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 26-28.km.leri arasında (Eskişehir geçişi-Kütahya çıkışı) sürdürülen Kartal Köprülü Kavşağındaki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 24.km.sinde sürdürülen (Eskişehir geçişi) Muttalip Kavşağı altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 16.km.sindeki Tepebaşı Köprülü Kavşağının yapımı nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 19-24.km.leri arasında alt geçit ve asfalt yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım karşı şeritten gidiş-geliş ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Bozüyük-Eskişehir-Sivrihisar yolunun 20-40.km.leri arasındaki köprü, kavşak ve yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ankara-Kırıkkale yolunun 25-38.km.leri arasında asfalt çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Ankara-Kırıkkale yolunun 22.km.sinde Elmadağ İlçe girişindeki Kemalpaşa alt geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Ankara-Kırıkkale İl Sn.) Yozgat yolunun 0-33.km.leri arasındaki hemzemin kavşak, bölünmüş yol ve viyadük yapımı çalışmaları esnasında belirli aralıklarla patlatma yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Ankara-Kırıkkale İl Sn.)-Yozgat yolunun 31-66.km.leri arasındaki yol yapım ve hemzemin kavşak çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
(Ankara-Kırıkkale il sınırı)-(Kırıkkale- Yozgat il sınırı) yolunun Kırıkkale- Balışeyh kesimi 34-38.Km.leri arasında sürdürülen yol yapım ve asfalt çalışmaları nedeniyle Kırıkkale-Samsun istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım yolun diğer istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Kırıkkale-Yozgat yolunun 0-3.km.leri arasında asfalt çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Kırıkkale-Yozgat yolunun 17-30.km.leri arasında asfalt çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Ankara-Kırıkkale)Sn.-Yozgat yolunun 51-66.km.leri (İzzettin Köyü ile Çerikli Köprülü Kavşağı) arasında asfalt çalışmaları ve hemzemin kavşaklarının yapımı nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Eskişehir-Kütahya yolunun 11-18.km.lerindeki asfaltlama çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım karşı yönden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Afyon-Eskişehir)İl Sn.-Sivrihisar yolunun 0-31.km.leri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım karşı yönden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Polatlı-Haymana yolunun 0-22.km.leri arasında yol yapım çalışmalarının bulunduğu kesimlerde ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Gölbaşı-Kulu Ayr.-Bala)-Kırşehir yolunun 14.km.sindeki Buğlecik Köprüsündeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
(Gölbaşı-Kulu Ayr.)-Bala-Kırşehir yolunun 10-13 ve 80-86.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
Karakeçili-Kaman yolunun 0-22.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Eskişehir-Sarıcakaya-Nallıhan yolunun 12-31 ve 45-51.km.leri arasında asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Eskişehir-Alpu-Mihaliççık yolunun 5-10.km.leri arasındaki asfalt sathi kaplama onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Çifteler-Han yolunun 10-15.km.leri ve 41-52.km.leri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Düzce-Akçakoca-Karadeniz Ereğli yolunun 8-14.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Yeniçağa-Mengen yolunun 0-29.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Mengen-Yeniçağa yolunun 27-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Yeniçağa-Mengen yolunun 9-17.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
Gerede-Kızılcahamam yolunun Akyarma mevkii İstanbul-Ankara istikametinde asfalt yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Kızılcahamam-Çeltikçi)Ayr.-Ankara yolunun 0-5.km.leri (Kargasekmez Mevkii)arasında asfalt çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Ankara-Bala)Ayr.-Konya-Aksaray (Kulu Kavşağı) yolunun 3-12.km.leri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım karşı yönden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
(Ankara-Kırıkkale)İl Sn.-Kalecik yolunun 0-9.km.leri arasında sürdürülen bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Ankara-Kalecik Ayr.-Çankırı yolunun 0-20.km.leri arasında sürdürülen yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
(Ankara-Çankırı)Ayr. (Ankara-Kırıkkale)İl Sn.-Kalecik yolunun 0-22.km.leri arasında sürdürülen bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
Karayolu bilgileri www.kgm.gov.tr adresinden alınmaktadır. Doğabilecek problemlerden hangifirma.net sorumlu değildir.

Manisa Şehrinden Gidilebilecek Diğer Şehirler

Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Isparta, İzmir, Kütahya, Muğla, Sakarya, Uşak, Bartın, Yalova, İstanbul,

nedir?

Bir şehirden başka şehire hangi otobüs firmalarının gideceğini öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kalkış ve varış noktalarını belirleyin, hangi otobüs firmaları gidiyor öğrenin.

neler var?

Şehirlerin hava ve yol durumu bilgileri, otobüs firmaları hakkındaki yorumlar, eleştiriler, kullanıcıların firmalara vermiş oldukları puanlar, Google haritaları ile entegre güzergah bilgileri ve güzergah hakkındaki yorumlar, şehir sayfaları ve şehire bağlı otogarlar...

reklam

www.hangifirma.net sitesine reklam vererek firmanızın tanıtımını daha iyi ve daha çok kullanıcıya ulaşarak yapabilirsiniz. Reklam vermek için tıklayınız.

HangiFirma.net Adres.com tarafından satın alınmıştır.
BerilTech